Başkanın Mesajı

Çok Değerli Çasiad Üyeleri;

   Tüm Dünya ülkelerinde olduğu gibi Ülkemizi de etkisi altına alan koronavirüs salgını, başta yaşamımız olmak üzere ekonomimizi de giderek olumsuz yönde etkilemektedir. Bu sürecin en az kayıpla atlatılması için hep birlikte alınan tedbirlere titizlikle uymamız gerekmektedir.

   Bursa, Türkiye’nin en önemli sanayi şehirlerinin başında gelmektedir. Bursa sanayisi çok güçlü bir şekilde ülkemiz ekonomisine ciddi katkı vermeye devam etmektedir. Çalı Sanayi Bölgesi olarak da yaptığımız yatırımlar ile istihdam yaratmaya ve ülkemizin gelişmesine katkıda bulunmaya devam ediyoruz.

    Bu süreçleri yerine getirirken bölgemiz sanayicilerinin yaşadıkları zorluklar gündeme getirmek, gerekli makamlara bildirmek, takip etmek ve sesi olmak ÇASİAD’ın görevi, kuruluş amaçlarındandır. Yeni yönetimimiz ile derneğimizi Bursa’nın aktif sivil toplum kuruluşlarından biri konumuna getirmek  için çalışacağız. Bu vesile ile ÇASİAD çalışmalarında emeği geçen geçmiş dönem yönetimlerimize teşekkür ediyorum. Yönetim olarak sorumluluk alma ve  gereken hizmetleri gerçekleştirme sırası bizlere gelmiştir.

    ÇASİAD’ın kurucu üyesi olan, geçmiş dönem başkanımız Sayın Halil İbrahim Kuzucu’ya hizmetleri ve çalışmaları için özellikle teşekkür ediyorum.

    Yönetim Kurulumuzu bu  göreve getiren değerli sanayicilerimize teşekkür ediyorum.

    BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ…

 

Saygılarımla,

Ersan TÜRKDÖNMEZ

ÇASİAD Yönetim Kurulu Başkanı